Nie gryzę i z chęcią Cię poznam:) Napisz do mnie lub złap mnie w Social Mediach.

Cześć, jestem Tomek – fotograf krajobrazu!

Poznańska pyra mieszkająca w Zakopanem, rocznik 85.

Cześć, mam na imię Tomek i moją największą pasją jest fotografia krajobrazu. To właśnie ona sprawiła, że przeprowadziłem się do Zakopanego.

Miałem okazję pracować jako fotograf ślubny, koncertowy, sesyjny, produktowy, sportowy i fotograf wnętrz. Jednak to wszystko kręci się i kręciło wokół fotografii krajobrazu. To dzięki niej mam piękne wspomnienia z wypraw, poznaję wspaniałych ludzi, odkrywam nowe miejsca. Na swoich zdjęciach odbijam emocje, które czuję widząc piękno otaczającego mnie świata. Staram się kawałek tego piękna uwiecznić i zabrać ze sobą. Ruszając w teren zawsze ruszam po przeżycia, przygodę i wspomnienia…

Poza fotografią zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym, reklamą w mediach społecznościowych, tworzeniem stron www. Dzięki wszechstronności i znajomości branży marketingowej jestem w stanie: samodzielnie prowadzić projekty, koordynować działania zespołów lub na drodze konsultacji pomóc dobrać firmę odpowiednią dla Twoich potrzeb. Aktualnie mieszkam w Zakopanem i działam na terenie powiatu tatrzańskiego, ale w dobie internetu i autostrad obsługuje klientów z całej Polski.